snailmaster: (lenore)
Labai tingėjau laukti 5-to (šalta jau) ir į darbą važiavau mikrūške. Vairuotojas kartu su čekiu davė saldainį! Gal čia toks klientų pritraukimo būdas.
Bet tai jau rimtai šalta! Labai šalta.

O įdomu, moliūgai turgeliuose labai brangūs? Noriu iškepti moliūgų pyragą, pernai labai skanus gaudavosi.

Šiuo metu gyvenu per tris vietas ir tai klaikiai užknisa, bo vonios reikmenys vienam bute, rūbai kitam, draugai trečiam. Bet planuoju per šian daugumą šmutkių persinešti, kad bent apsirengt turėčiau ką. Ir gal sofą paprašyt brolių, kad tiesiog nuneštų? Nes į mašiną netelpa :/ o ant grindų šaaaltaaa. Kurią čia naktį nakvojom ten ant žemės ir naktį prabudus kračiausi visa nuo šaltumos.

Atvirukų rašytojai, laukite laiškų su nauju mano adresu :) tiesa, aš jų dar neišsiunčiau, bet artimiausiu metu planuoju parašyt ir nusiųst.
snailmaster: (moon)
Kas atsitinka, kai galva kiaura ir protas nesilaiko, nes visas išbėga.
Ogi broliai sudaužo tavo veidrodį, susipjausto į jį rankas, o tu baissiausiai pasipiktini ir beveik aprėki juos, nors jie pervežė pusę tavo idiotiškų baldų. Padėkoti? JIE SUDAUŽĖ MANO VEIDRODYYYYYYYYYYY. NETURĖSIU DABAR ĮKĄĄ PAŽIŪRĖTI, DAMNNNNNN.
Ir katė privemia tau į lovą.
Ir tu žliumbi dėl šūdniekių.
Ir sėdi šiukšlyno vidury, nes pusė baldų išvežė ir neturi kur kišti savo šlamšto.
Ir nežinai ką daryti. Ir nežinai, ką daryti.

Nu what a hell, grįžtu namo po nežinau kiek laiko ir visos šitos nesąmonės man atsitinka visos iš karto. Nesąžininga.
Ai, ir dar kompas ant manęs vėl cypė, nors visą savaitgaly vienas buvo namie ir ilsėjosi. Bet gal dėl to ir cypė.

Ai, gal kam reik bilietų į HURTS Kaune? Niekas neperka iš mūsų, nesąžininga.

Okz, einu gal miegot, nes vis tiek VISKAS NESĄŽININGA.
snailmaster: (Default)
Pagaliau pagaliau pajudėjo reikalai su kraustymusi.
Mama oficialiai LEIDO man persikelt į sesės butą ir tenai gyventi. Netgi atiduos kažkokias tai lentynas.
Šiandien eisiu jau ten apsižiūrėt, patvarkyt kiek šiukšlyno, o paskui įkalbinėt brolį, kad atvežtų ir surinktų tas lentynas. tai pirmas darbas.
Žodžiu, jaučiuosi šiek tiek exited dėl viso to kraustymosi.
Norėčiau pasišvaistyt burtų lazdele ir kad jau viskas būtų visur perkelta, sutvarkyta ir galėčiau šian grįžt į jau įrenktus namus. Kita vertus, jei turėčiau tą burtų lazdą, išsiburčiau sau namelį kur nors centre, su žaliu kiemu, gražiais balkonais puikiais kaimynais, bet dabar džiaugiuosi tuo ką turiu. Va taip va.
snailmaster: (Default)

Po eksperimentų virtuvėje valgėme štai ką (viską padariau aš, bo Jūratė labai įsigilinus tapė):O čia desertas:

snailmaster: (Default)
Šiek tiek skauda galvą, norisi ją kur nors gerai patrankyti. Galvojom, išeisim pasivaikščiot iki kapinių, nuėjom maždaug per du namus ir pradėjo lyt, tai parbėgom atgal.
Kadangi aš esu vėpla ir pamiršau vakar nupirkti pieno, šiandien šaldytuvas apytuštis, nėr ką valgyt. Tai šiaip ne taip su Jūrate atkrapštėm kameros viršutinę lentyną, kuri buvo visiškai prišalus ir pilna sniego, radom ten šaldytos jūrų lydekos ir baisiai apsidžiaugėm. Paskambinau broliui, kad pasakytų, kaip jis kažkada kepė žuvį ir buvo labai skanu. Atsiuntė tą receptą. Paskambino Julius, aš jam papasakojau, kad va, radom žuvies kameroj! Sako, tik nesugalvokit jos valgyt. Ką, kodėl? nu pažiūrėkit į galiojimo datą. All right, pažiūrėjom. 2010.10.06. Em, ok. Reiškia, neturim ką valgyt.
Tai dabar sėdim terasoj, Jūratė bando nutapyti šiltnamį Kusama stiliumi, o aš googlinu, ką galima pasidaryt iš sūrio ir pomidorų. Nes labai daug turim pomidorų. Gal kokį apkepą? Yra šaldytuve kiaušinių. Makaronų ir ryžių irgi kažkur vliojasi, gal tikrai.
Eisiu į virtuvę, gal pagaliau užsičiaupė tas šaldytuvas, bo po mūsų išpuolio prieš kamerą pradėjo įkyriai cypti.
Iš viso, šiandien su technika kažkaip nesusišnekam, vakar norėjau išjungti skalbiankę, bet kažkodėl jinai nusprendė iš naujo išskalbti jau išskalbtus rūbus. Aš dar bandžiau ją sustabdyt, bet niekaip nepavyko, kad ir ką bespaudinėjau, rodė raktą ekranėlyje, atseit aš užsirakinau ir dabar skalbsiu kiek norėsiu. Tai nusprendžiau jai netrukdyt ir nuėjau miego. O va šiandien prigrūdom naujų rūbų ir norėjom juos išskalbt, bet kad ir ką darėm, skalbenkė tylėjo ir nieko neskalbė. Paskui pavyko nustatyt kažkokį laikrodį ir šiaip kažkokių funkcijų, bet skalbti jinai vis tiek nesiruošė. Nusprendėm palikti ramybėje. Po kokio pusvalandžio nuėję į vonią pamatėm, kad ji sau kuo ramiausiai viską skalbia. Keistuolė.

ai, dar pakankinau pianiną, man labai patinka, kad kai paspaudi tuos pedalus, visos natos aidi. Grojau daugiausiai pirmais ir paskutiniais klavišais. Atseit kad būtų kontrastas. Jūratė sakė, kad gražu. Dar truputį pagrojau du gaidelius, nes jų pradžios natas moku mintinai: sol sol me do, sol sol me do, fa lia... toliau nebemoku.
snailmaster: (moon)
Tai va, šiandien visą dieną kovojau su miego malūnais, darbe porą kartų jau vos vos nesumerkiau akių, bet abu kartus išgelbėjo skambučiai. Už tai kai grįžau namo, niekas nepadėjo, atsibudau va prieš kokias 20 min ir vis dar nesigaudau aplinkoj.

Mama įtartinai bando apsimetinėti gera, pasveikino mane su mano/savo vardadieniu(planavau šiaip aš ją pasveikint, bet kol grįžau namo, pamiršau viską). Nekenčiu, kai ji šitaip, matyt sugalvojo kažką negero. Arba nori ko nors prašyti, arba priėmė kokį man nepalankų sprendimą. Geriau jau iš karto viską pasakytų, kad aš galėčiau ramiai išklausyti, su viskuo sutikti, o tada jau galvoti, ką daryt.

Kraustymasis? Ne, nieko nežinau.

Gal einu toliau sapnuot.
snailmaster: (cats)
Šiandien darbe apylaisvė diena, tai spoksau visą dieną naujai surastą blogą. Labai patiko štai šita idėja, labailabai praverstų ūkyje tokia spinta-dirbtuvė.
Vis dar tiksliai nežinau, ar kraustysiuosi į sesės butą, ar ne.
Dabar galvoju, eiti šiandien į filmą, ar neiti. Pradžioj planavau eiti, bet grįžta seniai matyta draugė, tai nusprendžiau neiti. Bet tada sugalvojau, kad ir ją galiu pasiimt į filmą. Bet dabar jau vėl galvoju neiti, nes labai tingiu, ir reikėtų bėgte bėgti iš darbo, kad spėčiau į tą filmą. Tingiu. Geriau tingiai paslankiosiu.
Vis dar naiviai viliuosi persikraustyt, ir ta mintis  gąsdina, bet tuo pačiu ir labai labai gerai nuteikia, pagaliau oh pagaliau galėsiu atsipūūsti. Aišku, klaiku, kai pagalvoju apie kraustymasi, bet dėl gero visa tai. Ir dar baisiau dėl būsimų mokesčių. Bu.

Geriu dabar skanią kavą iš muminukų puodelio. Su grietinėle! Skaniausia kava pasaulyje.
Et, po pietų darbe laikas sulėtėja.
snailmaster: (lenore)
Per savaitgaly sutvarkiau kambarį, sutvarkiau spintą, išlyginau prakeiktus rūbus, iškepiau pyragą, peržiūrėjau paskutinį Skins sezoną, pažiūrėjau du filmus, suvalgiau visus ledus iš kameros, kalbėjausi su kate, pykau ant kompo, bandžiau skaityti knygą, galvojau apie kraustymasi, daug visko sapnavau, miego eidavau anksčiausiai 3 ir tik todėl, kad "miegoti reikia", keldavausi irgi apie 3, irgi tik todėl, kad "reikia".
Nuotaika visiškai nulinio lygio. Ir visiškai jokio fun atostogauti, kai visi kažkur išvažiavę arba neatostogauja. Shit. Aš gal nebemoku būti viena. Arba tiesiog klaikiai sau nusibodau.

Norėjau nusipirkt butelį vyno, bet vienai ir gerti neįdomu. Shit. Shitshitshitshit.
snailmaster: (moon)
Taaaaip nuoboduuuu, kad net eičiau jau miego, bet kur čia užmigsi dešimtą vakare, kai kėleisi trečią dienos, o dar ryt nereikia į darbą.

Bandžiau žiūrėt filmą, kurį pirkau kažkada sendaikčiuose už maždaug 30 ct, fainas senovinis miuziklas, bet mano kompas labai spjaudo diskus paskutiniu metu, ir visiškai neturiu kantrybės kas penkias min kaišiot jo atgal ir ieškoti vietos, ties kuria nutrūko filmas.
Bandžiau žiūrėt kitą, kurį man paskolino, bet tas įgarsintas rusiškai ir nenusiima įgarsinimas. Damn.
Gal reik eit skaityt kokią knygą. Bet tingiu jungtis šviesą.

Taip tingiu! Ir taip nuobodu tingėti! seniai jau taip bebuvo.
snailmaster: (Default)
Ieškodama kompe pamestų fotkių (man rodos, aš jas ištryniau neperkėlus iš fotiko, nu bet vis tiek dar šiek tiek šiek tiek turiu vilties), peržiūrėjau pernai vasaros fotkes ir pamačiau, kad šiemet pamiršau daug dalykų. Pvz, pamiršau vandens pistoletą. Ir šiaip, pastebėjau, kaip labai viskas pasikeitė nuo pernai vasaros.
Tik vienas dalykas man neaišku, kaip taip viskas sugeba pasikeisti, man nematant. Atrodo,  viską stebiu, žiūriu, kad niekas nepraslystų, ir vis tiek  praslysta. Taip pat gerai slysta, kaip mano mėlyni batai prekybos centruose. (o ar žodis slysta nesirašo su į?)
Ir man patinka turėti visokių fotkių iš visur. Nes kai ką tikrai pamirštu. Taip, atseit jei pamiršti, reiškia, nebuvo taip svarbu. Bet faina prisiminti.


O šiaip tai liūdna, kad vasara jau baigiasi. Ir kad šiemet buvo tokia ne visai vasariška man. Ir dar pradėjau dirbti visą dieną. Nu bet dar turiu šiek tiek laiko pasidžiaugti, iki dar kito trečiadienio man atostogos.


Nors ir vėl nepavyko planai nuskristi į Londoną, nuvažiuoti prie jūros ir daugybė kitų planų, bet aš tikiu šviesia ateitim. Nors geriau pagalvojus...Gute nighte than, see you in the future.
snailmaster: (Default)

Patiko šitie gyvuliukai.

Noriu jau valgyt.
snailmaster: (Default)
And all I get was a shit.


Kažkaip susimovė penktadienis. Pala, ir vėl?? How oh how.
Tai va, nuėjau ta proga, kad darbe buvo šlykšti diena, ir kad niekas nenori manęs matyti, apsipirkti. Nusipirkau suknelę ir lietpaltį nuo lietaus.
Tai tiek naujienų.
Į tą temą, patiko šitas, mielai pasiimčiau viską:snailmaster: (squers)
Šiandien darbe taip ramu, taip ramu, kad net neįdomu. Bendradarbė tingiai zulina nagus su dilde, kita bando suskaičiuoti visus tarnybos vairuotojus, o aš skaitau maisto blogą, kuriame man patinka įrašų pavadinimai, vis iš kokių nors dainų. Tą blogą jau esu jums rodžius, tai nebesikartosiu.
Išgąsdinta čia tų visų dinginėjimų irgi bandžiau permest šmutkeles į Dreamwidth Studios, bet tai kad pritrūkau kantrybės belaukdama, kol man perkraus ten visus įrašus. O ir bendradarbiai tą dieną lyg tyčia skundės, kad internetas stabdo, tai aš paėmiau ir sustabdžiau perkėlimo procesą. Dabar nežinau, kada prisiruošiu vėl tam žygiui.

Noriu valgyt, maisto blogo vartymas nei kiek nepadeda, o dar nieko neatsinešiau pietums. norėčiau dabar nueiti į parduotuvę bet tai kad negaaalima. Iš viso norėčiau dabar būti kokioj kitoj vietoj, negu esu.

Pvz.
Su Asta darytis pusryčius kur nors Londone ir planuoti, kur šiandien eisim.
Kepti meškučių/zuikučių blynus Antakalnio virtuvėj ir po to juos valgyti terasoj su mėlynių uogiene ar su bananais sumaišytu kondencuotu pienu.
Gerti kavą savo namuose balkone.
Pusryčiauti kokioj nors kavinėj senamiestyje.
Nu arba bent jau gulėti kokioje nors lovoje ir sapnuoti įdomiausius ryto sapnus.

Damn damn. Gal einu, pasidarysiu dar vieną kavos.
snailmaster: (Default)snailmaster: (evil)
Sėdžiu sau viena virtuvėj, geriu vyną (maximoj rieslingas po 7lt, tiesa, kiek saldokas, bet įmanoma gerti), chatinu su broliu. Šiek tiek liūdnoka, nes pusė draugų išvažiavo į tamstos festivalį, kita pusė šiaip linksminasi. Bet nepasiduodu sadness, klausausi Patriko "And I showed you my ugly heart", riju šokoladą ir migdolus.
Damn, man reikia nupaišyti žemėlapį.
Reikia dabar. Marija, eik paišyti žemėlapio.
Leave me alone with your stupid map I'm sick and tired, this week was so fucking hard, I hate my job, only love the money wich I don't have now and thats make me so sad and the wine is going to end , I just hate everybody around me.

Damn.
I'm a lonely schizofrenic.
Damn damn.
Okz, aš ir vėl girta rašliavoju, naughty naughty.
snailmaster: (cats)
Prisiminiau vieną dalyką. Neseniai atradau, kad vis tik turiu protinių dantų! Netgi visus du!
Ir manau, kad tai yra siaubingas dalykas, nes dabar nebeturiu kuo pateisinti savo kvailumo.
Ai, dar liko šviesūs plaukai. Ok than.
snailmaster: (Default)
Kadangi nežinau, ką parašyt, tai įdėsiu šiaip nuotraukų, bereikšmių.

Pusryčiai nr. 1 ir nr. 2:Kūrybinis procesas ir rezultatas. Paveiksliuke Jurga, teplionė mano.

snailmaster: (Default)
Kaip nesveikai gerai yra atostogos vis tik, kartais galima ir pamiršti per visas tas nesąmones.
O dar geriau žinoti, kad jau rytoj naktį išvažiuosiu toli prie Baltijos jūros klausytis PULP, THE STROKES, FOALS, THE NATIONAL, COLDPLAY ir visų kitų.
OH, PULP, negaliu jų sulaukti jau.

PULP 1995 Glastonbury'je:


PULP 2011 Glastonbury'je:


Jarvis is still awsome.

So what

Jun. 9th, 2011 10:52 pm
snailmaster: (cats)
Dienos daina:
I want a zebra.
snailmaster: (cats)
Niežti rankas, niežti kojas, gerokai apėdė uodai mane per savaitgaly. Bet tai ką, jau oficiali vasara! And that's so so wonderful. 

Šiąnakt sapnavau kažkokį košmarą. Šiaip labai retai sapnuoju košmarus, bet jau kai sapnuoju, tai labai baisius. Sapnavau, kad bijau užmigti, ir kad kažkokie vaiduokliai stovi prie lovos, savijauta labai labai bloga, sapne žinojau, kad man prasideda paranoja, ir kad savo dienas pabaigsiu beprotnamyje ir kad jau dabar nesuvokiu, kas vyksta iš tiesų, o kas tik mano galvoje, ir buvo labai labai tamsu galvoje.

Fuh, vėliau pradėjau sapnuoti kažką kitą, bet kai atsibudau, palengvėjo, kad viską sapnavau. Ir čia jau antras kartas, kai sapnuoju, kad išprotėjau, ir labai klaikiai tada jaučiuosi.

Profile

snailmaster: (Default)
snailmaster

November 2011

S M T W T F S
  1 2 345
67 89 10 1112
13 1415 1617 1819
20212223242526
27282930   

Syndicate

RSS Atom

Most Popular Tags

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 23rd, 2017 07:36 am
Powered by Dreamwidth Studios